طلایاب گنج یاب فلزیاب

فلزیاب VANQUISH 340

فلزیاب VANQUISH 340 مناسب برای کسی که برای کاوش  اقدام می کند. شما به ویژگی های بیشتری احتیاج ندارید. شما به ویژگیهای مناسب احتیاج دارید. به همین دلیل است که VANQUISH 340 با تکنولوژی Multi-IQ ، کوئل ضد آب V10 و کنترل صدا به صورت استاندارد ارائه می شود. به همان اندازه قدرتمند ، ساختار  کم وزن و سبک وزن VANQUISH 340 نتیجه ای را به شما می دهد – مهم نیست که در کجا کاوش می کنید 

فلزیاب VANQUISH 340

استفاده همزمان چند فرکانس

 با فناوری چند ضریب هوشی انقلابی Minelab ، شما قدرت ترکیبی از فلزیاب های  چندگانه را در یک دستگاه به دست آورده اید – همه در همان زمان برای شما کار می کنند. به سادگی روشن کنید و بروید. هیچ چیز کشف نشده و هیچ زمینی محدود نیست. نقره ، طلا یا جواهرات. پارک ، میدان یا ساحل. از قدرت VANQUISH با Multi-IQ استفاده کنید.

 

فلزیاب همه کاره 

مهم نیست که به دنبال چه چیزی هستید، دستگاه گنجیاب VANQUISH شما را حمایت میکند . به سادگی یکی از چهار حالت یافتن – سکه، عتیقه یا تمام فلز را انتخاب و سپس کاوش  را شروع کنید. هر حالت از قبل برنامه ریزی و بهینه شده تا بهترین عملکرد را در هر زمان و مکان به شما ارائه دهد: پارک، زمین یا ساحل… حتی می توانید تنظیمات مورد علاقه خود را در حالت یافتن سفارشی ذخیره کنید. فلزیاب VANQUISH 340 از زمین های سخت استقبال می کند. در ساحل، در ماسه مرطوب و آب نمک، حاکم و از سایر ردیاب هایی که قادر به رقابت نیستند بهتر است. ۴ بخش جدانمایی، کنترل نهایی بر روی فلزاتی را که قصد پذیرش یا رد کردن دارید را ارائه می دهد.

سایر ویژگی های فلزیاب VANQUISH 340

۲٫۶ پوند (۱٫۲ کیلوگرم) سبک با یک سیستم منحصر به فرد قفل ضربه محکم و ناگهانی، بسته بندی و راه رفتن  را آسان می کند.

لغو اتوماتیک صداهای مزاحم، پاسخ های صوتی بدون تآخیر، وجود حدود ۳ نوع تنظیمات ولوم

این دستگاه کاملاً متنوع و ضد آب ، کویل دوتایی D Minelab V10 10 “x7” به عنوان استاندارد.

لوپ های ضد آب تا ۱ متر (۳٫۳ فوت) و پد کنترل مقاوم به آب (حتی آب باران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code